Lista mailingowa

Dodaj swój adres mailowy do listy mailingowej Centrum Literatury Dziecięcej.

Będziesz zawsze na bieżąco!

Za pośrednictwem listy mailingowej przesyłamy informacje o najważniejszych działaniach podejmowanych przez Centrum.

Dodatkowo lista mailingowa CLD ma być narzędziem służącym do gromadzenia
i rozpowszechniania informacji związanych z badaniami i działaniami podejmowanymi w związku z literaturą dziecięcą, takich jak: konferencje, poszukiwania materiałów i osób do projektów oraz grantów, nowe publikacje, aktualne problemy, nowe koncepcje badawcze etc.

Pomysł stworzenia takiej formy wymiany informacji pojawił się na konferencji „Wyczytać świat – międzykulturowość w literaturze dla dzieci i młodzieży”, która odbyła się w dniach 22-23.11.2012 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i został poparty przez grono uczestników tegoż spotkania. Pojawiły się na niej głosy mówiące o potrzebie jeszcze większej konsolidacji środowiska związanego z badaniami nad literaturą dziecięcą, a także tłumaczy, bibliotekarzy i pedagogów. Istnienie tegoż narzędzia ma przyczynić się również do szybszego i bardziej efektywnego przepływu informacji między środowiskiem naukowym, a praktykami: bibliotekarzami i nauczycielami.

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do współtworzenia oraz zapisywania się do grona odbiorców tego narzędzia informacyjnego poprzez przesyłanie ważnych informacji wartych rozpowszechniania na adres cld@mbp-oswiecim.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s