Zapraszamy na webinarium pt.„Zabawy parateatralne, czyli teatralizacja literatury”

onl_webinarium-1

W czwartek 3 listopada o godzinie 18.00 bardzo serdecznie zapraszamy na webinarium pt.„Zabawy parateatralne, czyli teatralizacja literatury”, które będzie prowadzone przez Jerzego Kumiegę.

To webinarium będzie prezentacją doświadczeń praktycznych. Prowadzący w oparciu o własne działania wprowadzi w świat teatralnych działań, jakie można podejmować w bibliotekach, szkołach, w domu. Zastanowi się czy można stworzyć teatr w pół godziny, czy trzeba znać tworzywo teatru, by tworzyć teatr, a także jakie korzyści wynikają z teatralnych zabaw opartych na literaturze dla dzieci.

Jerzy Kumiega – bibliotekarz, kierownik Działu Pracy z Dziećmi w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, trener I stopnia, organizator szkoleń i doskonalenia zawodowego bibliotekarzy, twórca warsztatów „Rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży przez twórczą aktywizację”. Sekretarz Zarządu Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Autor wielu publikacji z zakresu bibliotekarstwa i czytelnictwa dzieci. Jest koordynatorem projektu „Z książką na walizkach”, pomysłodawcą projektu edukacyjnego „Biblioteka-Światoteka”, członkiem jury konkursu Nagrody im. K. Makuszyńskiego, członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych IBBY.  (informacja ze strony: http://www.wbp.wroc.pl/index.php/dla-bibliotekarzy/konsultanci).

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć TUTAJ oraz podać swoje imię i adres mailowy, (można również włączyć opcję sprawdzania swojego sprzętu), następnie kliknąć przycisk „Wejdź”.

Rejestracji najlepiej dokonać 10 minut przed spotkaniem i czekać na jego rozpoczęcie.

W trackie spotkania osoba je moderująca, będzie służyć pomocą w razie jakichkolwiek trudności.

Aby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba mieć kamerki internetowej – wystarczy połączenie internetowe, słuchawki lub głośniki.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Przed udziałem w spotkaniu prosimy także o zapoznanie się z informacjami zawartymi tutaj: http://www.biblioteki.org/webinaria/Przed_udzialem_w_webinarium_to_warto_wiedzie-.html

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Promocja literatury i czytelnictwa, Priorytet: Promocja czytelnictwa.

Możliwość przeprowadzenia webinarium dzięki wsparciu i pomocy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s