Nagranie z webinarium „Nauka w zabawce, czyli o edukacyjnej funkcji literatury dla dzieci i jej realizacjach w XXI wieku”

 

zdjecie-na-strone-z-webinariumZapraszamy do obejrzenia nagrania z czwartego w tym roku webinarium pt. „Nauka w zabawce, czyli o edukacyjnej funkcji literatury dla dzieci i jej realizacjach w XXI wieku”, które poprowadziła prof. dr hab. Krystyna Zabawa.

Podczas spotkania prof. Krystyna Zabawa wychodząc od piękne wydanej i niezwykle interesującej XIX-wiecznej literatury edukacyjnej dla dzieci przeszła do współczesnych, ciekawych i równie zachwycających graficznie książek z wkładką edukacyjną. Wbrew potocznej opinii nie są to książki nudne i męczące, a wręcz przeciwnie interesujące dla młodych czytelników, dostarczające im wielu cennych informacji i sprawiające ogromną przyjemność podczas czytania.

Webinarium obfitowało w wiele atrakcji dla uczestników spotkania, a podczas rozmowy po wykładzie pojawiło się wiele pytań dotyczących książek polecanych przez prowadzącą. Lista książek polecanych i wspomnianych podczas webinarium do ściągnięcia TUTAJ.

Aby obejrzeć nagranie kliknij OBRAZEK POWYŻEJ LUB TUTAJ.

Zapraszamy do oglądania!

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach programu Promocja literatury i czytelnictwa Priorytet: Promocja czytelnictwa.

Możliwość przeprowadzenia webinarium dzięki wsparciu i pomocy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s