Webinarium – Afrykańskie spotkania

Po wakacyjnej przerwie, z lekkim poślizgiem, zapraszamy na kolejne spotkanie online! Już 5 października o 18:00 spotkamy się z Jerzym Kumiegą z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, żeby odbyć niezwykłą podróż do Afryki, razem z Kazimierzem Nowakiem – głównym bohaterem książki Łukasza Wierzbickiego „Afryka Kazika”.

webinarium_wrzesien

Nasz ekspert opowie o zajęciach, jakie na podstawie wspomnianej książki prowadzi z grupą dzieci w ramach projektu Biblioteka – Światoteka. W trakcie spotkania, będzie można dowiedzieć się, jakie tematy można poruszyć na podstawie „Afryki Kazika” i jakie metody są do tego najlepsze – szykujemy dużą dawkę dobrych pomysłów na aktywności i zabawy. Jak zwykle, pojawi się również propozycja wykorzystania w pracy z tekstem narzędzi technologicznych.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kliknąć w link: https://galeriaksiazki-frsi.clickwebinar.com/koziolek2015 oraz podać swoje imię i adres mailowy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Poniżej jak zwykle instrukcja, a tym razem proponujemy również „przypominajkę” w formie wydarzenia na facebooku  – zachęcamy do dołączania.

webinarium_info-tech

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s