Webinarium – Opowieści z dawnych lat – co nam dają dzisiaj?

webinarium_maj_male   Serdecznie zapraszamy na drugie z cyklu webinariów w ramach 22. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Odbędzie się ono wyjątkowo w poniedziałek 25 maja, o godzinie 18:00. Tym razem osobą odpowiedzialną za treść spotkania będzie Pani Maria Kulik – wieloletnia prezes Polskiej Sekcji IBBY, niezwykle aktywnie działająca, zarówno w kraju jak i za granicą, na rzecz czytelnictwa dzieci i młodzieży. Pani Maria Kulik jest również osobą, która doskonale łączy znajomość współczesnych zjawisk i trendów na rynku książki dziecięcej, z zakorzenieniem w tradycji tego gatunku. Spotkanie poświęcone będzie szczególnie książce „Brat” Emilii Kiereś, która zdobyła wyróżnienie w 19. edycji Koziołka. Jurorzy docenili jej silne i piękne przesłanie, a także formę, która nawiązuje się do baśni. Dzięki materiałom przygotowanym przez Panią Marię Kulik, uczestnicy webinarium otrzymają kilka ciekawych i nieoczywistych pomysłów na zajęcia osnute wokół książki „Brat”: każda z zaproponowanych zabaw, oprócz walorów rozrywkowych, pomaga dziecku nie tylko w poznaniu dzieła literackiego, ale przede wszystkim – samego siebie.

Na koniec, zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznej edycji Nagrody, zaproponujemy również garść pomysłów na „cyfrowe interpretacje”.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kliknąć w link: https://galeriaksiazki-frsi.clickwebinar.com/koziolek2015 oraz podać swoje imię i adres mailowy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a szczegółowa instrukcja znajduje się na infografice poniżej. Zapraszamy!

webinarium_info-tech

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s