Webinarium – o rozwijaniu wyobraźni raz jeszcze!

webinarium

“Interpretacje i eksperymenty” to hasło przewodnie 22. edycji Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Oprócz wyłonienia zwycięskiej, najlepszej polskiej książki dla dzieci 2014 roku, chcemy zaproponować szereg ciekawych działań skupionych wokół czytania. Jednym z nich są webinaria skierowane do bibliotekarzy, nauczycieli, animatorów, rodziców… i wszystkich zainteresowanych.

Pierwsze już w najbliższą środę o 18:00!

Pierwsze z serii sześciu internetowych spotkań poświęcone będzie książce Olgi Masiuk “Lenka, Fryderyk i podróże”, która oprócz tego, że zdobyła wyróżnienie z w edycji “Koziołka” sprzed dwóch lat, została również nagrodzona w konkursie im. A. Lindgren.

Spotkanie będzie dotyczyć bardzo konkretnych pomysłów na to, jak przeprowadzić zajęcia dla dzieci, oparte na przygodach sympatycznych książkowych stworków. Przyjrzymy się konkretnym metodom, pomysłom na zabawy i gry, ale przede wszystkim sprawdzimy, gdzie może nas zaprowadzić tekst – w rozmowie, w działaniu, w tworzeniu.

Osobą prowadzącą najbliższe webinarium jest Anna Krawczyk, pracownik Centrum Literatury Dziecięcej w Miejskiej Bibliotece Publicznej Galerii Książki w Oświęcimiu, która od 2012 roku wymyśla i współkoordynuje działania związane z Ogólnopolską Nagrodą Literacką im. K. Makuszyńskiego.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kliknąć w link:

https://galeriaksiazki-frsi.clickwebinar.com/koziolek2015

oraz podać swoje imię i adres mailowy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a szczegółowa instrukcja znajduje się na infografice poniżej.

Zapraszamy serdecznie!

webinarium_info-tech

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s